1 / 1
Kako NOVI detski patiki/kopacki br.33 org.ADIDAS
1 МКД
Цената е фиксна
17.08.2021 21:25

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

33

Боја:

Црна

Kako NOVI germanski patiki /Kopacki org.Adidas br.33
Preubavi kozni lesni kvalitetni originalni
Kupeni skapo

Cena 1800.
Namalenni 1200

Extra namaleni dzabe rasprodazba


Prodadeni

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Digitalen tv,video,radio resiver Technisat digit k3 e

1000 МКД

Germanski Brend maski br.L/XL maici,kosuli,trenerki,jakni

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам