1 / 6
SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA GRADOT
1 €
27.06.2022 21:22

Штип / Штип

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ул.Страшо Пинџур

Se izdava stan vo centarot na gradot,pogoden za studenti ili vraboteni od strana

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Nikola
Потврден огласувач
078473943
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам