1 / 7
Se prodava nov motor
1.200 €
11.07.2021 10:15

Битола / Битола

Марка:

Останати марки

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2020

Модел:

Shineray

Prodavam motor Shineray 200 cc so pomimati 1400km potrosuvacka ima 3-3.5L na 100 km jas sum prv gazda motorot e nov seuste pod garancija.
076712998

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Mende
Потврден огласувач
076712998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам