1 / 7
APRILIA SCARABEO 250 2007 REGISTRIRANA
1.400 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.11.2021 09:50

Велес / Велес

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

SCARABEO

Километри:

30000

Se PRODAVA APRILIA SCARABEO VO SOLIDNA SOSTOJBA PALI VOZI
074233144
071210153

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

RENATO
Потврден огласувач
074233144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам