1 / 2
Samsung S10 Lite
350 €
28.06.2021 18:16

Кичево

Марка:

Samsung

Модел:

S10 Lite

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Vo Dobra Sostojba koristen 6 meseci 2godini garancija

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Kamerr Ajradini
Потврден огласувач
071877224
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам