1 / 7
Се изнајмуваат соби во Охрид
По Договор
20.08.2022 07:39

Охрид / Охрид

Квадратура:

60 m²

Греење:

Нема

Се изнајмуваат соби во индивидуална станбена зграда. Спратот се наоѓа на приземје и располага со две трокреветни соби и една спална соба, кујна, купатило и обезбеден паркинг простор.
На 10 мин од центар. Цена по договор

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Lile
Потврден огласувач
071457559 070545987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам