1 / 9
NIKON coolplix S2600 digitalen fotoaparat
2.600 МКД
25.09.2022 09:16

Автокоманда / Скопје

Резолуција:

До 3 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Se prodava NIKON Coolpix S2600 digitalen fotoaparat
Kamera 14 megapixels 5x zoom (2.7 inc) LCD skreen Li-on battery
, memoriska karticka, polnjac, futrola

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
076611112
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам