1 / 5
KAWASAKI Z1000 2011
По Договор
26.02.2023 18:14

Велес / Велес

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

2011

Модел:

Z1000

Километри:

30000

POVEKJE INFORMACII NA: 077 942 466

KAWASAKI Z1000 OD 2011 GODINA, MNOGU SOCUVAN, REGISTRIRAN DO 04.2023 GODINA, SO NAPRAVEN KOMPLET GOLEM SERVIS PRED 1000KM: SMENETO ULJE, LANEC, DZVEZDI, NOV AKUMULATOR i 2 NOVI GUMI METZELER M7.
MOTOROT POSEDUVA:
-ARROW IZDUV OD GRANI
-POWERCOMANDER

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

...
Потврден огласувач
071244093
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам