1 / 5
STUDIO- garsonjera,centar,parking
1 МКД
30.06.2022 09:56

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

25 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

Studioto- garsonjera e trokrevetno so sopstveno kupatilo i kujna. Se izdava za kratki turisticki prestoi.
Tel: 070 307 457

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

apartmani
Потврден огласувач
070307457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам