1 / 11
Се продава стан во Охрид
900 €
21.01.2023 10:29

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

78 m²

Греење:

Нема

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2018

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ул.Ванчо Питошески

Се продава стан во Охрид на ул.Ванчо Питошески.
Зградата е во завршна фазс со издаден лист за предбележување.
Повеќе инфо на 070232460- Пецо

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Nikolina Nedanova
Ohrid
Потврден огласувач
+38970232460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам