1 / 9
Kamelija nov Stan 69m2 Lagadin
1.650 €
12.10.2022 15:58

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

69 m²

Греење:

Друго

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava nov stan vo naselba Lagadin.
Stanot e 69m2 na 4 kat,juzno orientiran so pogled na ezero od terasa.
Stanot ima golema dnevna so trpezarija,kujna,spalna soba i golema terasa so stranicen pogled na ezero.
Poveke informacii na tel:
076 295 002
078 264 866

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

...
Ohrid
Потврден огласувач
076295002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам