1 / 9
Porsche pannamera
По Договор
18.11.2021 14:41

Тетово / Тетово

Марка:

Porsche

Модел:

Panamera

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

100000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Porsche panamera 3.0 d.tel.078226020.....

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

MIKI
Потврден огласувач
078226020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам