1 / 5
Kompletce/Комплетче
300 МКД
Цената е фиксна
30.12.2021 13:28

Велес / Велес

Komplet od mnogu kratko noseni bluzice na kratki rakavi, dukser i farmerki. Za dete do godina i 6 meseci. Cena 300 denari

Категорија: Беби и Детски производи / Детска машка облека / 86

Се продава од:

Fizicko lice
Потврден огласувач
+38970330414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам