1 / 12
APARTMAN BOBAN
По Договор
29.05.2023 18:10

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Nikola karev L2 B26

Apartman Boban vi nudi opremen stan vo centralniot del na Ohrid ( lokacija na mapata) na samo 5 min peski od ohridskoto ezero so pogled prema ezero, stariot del na gradot i gimnazijata, kompletno opremen so dnevna, trpezarija, kujna, spalna, wc i 3 balkoni so moznst za smestuvanje za 4 lica.
Cenata za smestuvanje e zavisno od periodot pa zatoa slobodno kontaktirajtene.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Boban
Потврден огласувач
078375247
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам