1 / 7
К2178, ОУ ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ, КУЌА 166М2 И ДВОР 450 М2
38.000 €
13.09.2022 17:30

Битола / Битола

Број на соби:

7

Квадратура:

166 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

450 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ОУ ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ

К2178, ОУ ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ, БЕЗ ПЛОЧИ, КУЌА КОЈА СЕ СОСТОИ ОД ПРИЗЕМЈЕ 83 И КАТ 83М2 КОРИСНА ПОВРШИНА, СО ГОЛЕМО ДВОРНО МЕСТО ОД 440 М2, ИЛИ ЦЕЛА ПАРЦЕЛА ОД 554 М2 СО СЕ ЗЕМЈИШТЕ ПОД КУЌА, ЗА РЕКОНСТРУКЦИЈА ИЛИ ГРАДБА СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБА П+1
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.МК 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

АГЕНЦИЈА СТРЕЛЕЦ
Потврден огласувач
070339404
Испрати Е-маил до огласувачот

ПОД ПАЗАРОТ, ОДРЖАНА КУЌА СО ДВОР И МАРКИЦА ЗА ГРАДБА

55000 €

СТРЧИН, НОВА КУЌА 295М2 И ДВОР 150М2

199000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам