1 / 3
Sony STR-DE185
4.600 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.11.2022 19:11

Куманово / Куманово

Sony STR-DE185 FM Stereo receiver,cisti 2x100W na 8 oma.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
070/526576
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам