1 / 3
Продавам комплет гарнитура
1.500 МКД
29.06.2021 20:35

Аеродром / Скопје

Тросед, двосед, фотеља и единечен дрвен кревет

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Божидар Димовски
Потврден огласувач
075229696
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам