1 / 3
Uv printer
8.490 €
11.05.2022 17:44

Штип / Штип

Uv printer Starjet 9060 so dve glavi
CMYK plus belo
Ciler ,Vakum masa
Zameneto kaping na dvete glavi, damperi, filtri komplet
Kompet so original softver so kompjuter
Vo elstra sostojba

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
070368942
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам