1 / 2
Cnc za stiropor
1.000 €
1.100 €
30.11.2021 11:52

Штип / Штип

Cnc masina za secenje na stiropor
130x 60 rabotna povrsina
Do 20sm debelina na stiropor
Komplet so softver i kompjuter

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
070368942
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам