1 / 5
Продавам детски велосипед
3.000 МКД
30.06.2021 07:47

Крушево / Крушево

Испраќам по карго    

Продавам детски велосипед 20ка ,во одлична состојба (се гледа од сликите).

Категорија: Спортска опрема и активности / Игри и Забава спортови / Останато

Се продава од:

Aleksandra
Потврден огласувач
071242376
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам