1 / 3
МИНИ ФУДБАЛЧИЊА
444 €
30.06.2021 11:06

Кисела Вода / Скопје

МИНИ Фудбалчиња, нови некористени, неотпакувани...., димензии 137 - 74 - 80 цм......., учте неколку парчиња на залиха....

Категорија: Спортска опрема и активности / Игри и Забава спортови / Справи / Опрема

Се продава од:

plac
Потврден огласувач
070252601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам