1 / 5
Piano BALDWIN Пијанo Пиано Пијанино Клавир Pijano Klavir
800 €
30.06.2021 11:44

Скопје Центар / Скопје

Се продава пијано, марка BALDWIN, 2 педали.
За инфо, јавете се на 078 325467

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
+389 78 23 56 72
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам