1 / 12
Gumi schwarble continental novi 26.27.5.28.29
12.345 €
Цената не е фиксна
30.06.2021 12:44

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

26 "

Gumi schwarble continental novi 26.27.5.28.29
Schwalbe smart sam 26x2.25 cena za dve 3000 den
Schwalbe smart sam plus 29x2.25 ebike 65 €
Schwalbe lugano 28 700x23c cena za dve 3000 den
Schwalbe delta cruiser plus 28 cen za dve 3000den
Continetal race king 27.5 x2.20 cena za dve 3000 den
Continetal montan king 27.5 x2.3 cena za dve 3200 den
Continetal trail king 27.5 x2.4 tubeles cena za dve 4300den
Continetal trail king 27.5 x2.4 cena za edna 1650den
Continetal cross king 29x2.20 cena za dve 3000 den
Continetal trail king 29 x2.4 cena dve 3300 den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам