1 / 3
Продавам куќа во Пештани
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.12.2022 10:15

Охрид / Охрид

Број на соби:

5

Квадратура:

170 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

280 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1993

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

с.Пештани

Се продава куќа во Пештани на 20 метри од брегот.
Цена по договор
070247746

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

tode kliseski
Потврден огласувач
070247746
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам