1 / 12
Fiat Bravo 1.6 multijetdizel, 2009 god.
4.200 €
22.07.2021 14:11

Карпош / Скопје

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Fiat Bravo 1.6 multijetdizel
77kw/105ks
2009 godina

*Fiatot e vo TOP sostojba !
*Garancij na KM !
*servisna kniska !

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk
info@bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Peugeot 307 1.6 HDi,109ks,2007 god.

3650 €

Mini Cooper 1.6 Dizle,2009 god.

4999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам