1 / 8
Gliser ODYSSEY
10.000 €
Цената е фиксна
03.07.2022 12:50

Аеродром / Скопје

Prodavam Gliser ODYSSEY (4,5m x 1,9m) so 4 takten motor Selva Marine (YAMAHA) Dorado EFI 60 so pominati 350 casa, so fabricka registrirana prikolica, nova tenda, 2 rezervoara od 23L, 5 novi eleci, zimska i letna cerada i druga oprema.... Gliserot e redovno servisiran i odrzuvan i e vo TOP sostojba....
Registriran do 25.08.2022

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

Ванчо
Потврден огласувач
076200118
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам