1 / 11
VOLVO S80 2.4 d. 204 ks. 2010 god
1 €
08.06.2022 07:04

Делчево / Делчево

Марка:

Volvo

Модел:

S80

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VOLVO S80 2.4 d. 204 ks. 2010 God.
So mnogu oprema I mnogu socuvano.
Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija. 071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Polovni avtomobili
Потврден огласувач
071555599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам