1 / 2
Плац во Валандово
6.000 €
01.12.2021 14:50

Валандово

Квадратура:

643 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во Валандово место Странец површина 643m2.
Број на Парцела 2024/5

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Gligor
Потврден огласувач
072252305
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам