Изнајмувам спрат од Куќа
1 МКД
18.06.2022 12:01

Тетово / Тетово

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ul. 134 Br.28

Информации само на бројот: 075 23 11 99
Informacion vetëm në numrin: 075 23 11 99


Се издава спрат од куќа со вкупна површина од 80м2, 2 спални, 1 салон и ВЦ, со 2 балкони, Населба: Поток, Тетово. Во близина има градинка и во истата куќа има амбуланта. На 7 минути до центар.
----------
Jepet me qira një shtëpi me një sipërfaqe totale prej 80m2.
Shtepija posedon 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenje dhe WC gjithashtu posedon 2 ballkone.
Vendbanimi: Potok, Tetovë
Aty pranë ka një kopsht fëmijësh dhe në të njëjtën shtëpi ka një ambulancë. 7 minuta nga qendra.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Anonymous
Потврден огласувач
075572221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам