1 / 12
Se izdava kuqa 2 kat 110 m2 namestena
350 €
Цената е фиксна
23.01.2023 21:27

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

110 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2008

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Drimkoll br 3a plastiqarska ulica bit pazar

Ima 3 sobi plus salon 110 m2 mob 071 34 66 66 cena 300 eur se plaqa 6 mesec unapred

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Baki
Потврден огласувач
071346666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам