1 / 1
CYRUS - GAMING MOUSE
550 МКД
01.07.2021 12:41

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🟥CYRUS - GAMING MOUSE

✅Shijo lojën dhe performo në tjeter nivel me mausët e jashtëzakonshëm gaming, në Arena Computers.

✅Уживајте во играта и изведувајте на следното ниво со извонредните гејмерски глувци, во Арена Kомпјутери.

____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Мауси, Тастатури, Мауспади

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Keyboard - RHOD 400 Backlight

790 МКД

Гејминг глувчиња

0 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам