1 / 2
Se prodava Led Plafonka
400 МКД
02.07.2022 13:23

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Se prodava Led Plafonka 2x18w ne koristena
ima 3 opcii za osvetluvanje:bela,zolta i dvete zaedno

Prakam po kargo na vasa smetka

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076664300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам