1 / 1
Молзачка за Крави Швајцарска
1 €
21.03.2022 16:57

Берово / Берово

Исправна, во функција
25 литарски росвајтен Ѓум, и сите пропратни елементи.
078 258347 Љупчо

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

Blagoj Petrov
Потврден огласувач
078258347
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам