1 / 10
Апартман во Park Golden Beach со поглед на езеро !
1 €
01.05.2023 13:39

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Се изнајмува комплетно опремен апартман со поглед на езеро.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Queens Central Apartments
Потврден огласувач
077646476
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам