Plac za gradba
85 €
18.01.2023 08:49

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

5000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Plac za gradba se prodava nad Strcin
Mesto vikano Strcin blok 4
Se prodava CELA parcela so okolu 10 markici.
I'ma samostojni kuci I lepenki
Voda, struja, kanalizacija na samiot pat.
Cenata e 85evra/m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zoran
Širok Sokak
Потврден огласувач
075659305
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам