1 / 11
Бетонирање Ѕидање Армирање и сите видови градежни изведби
8 €
14.05.2023 10:30

Скопје Центар / Скопје

●Столбови и носачи;
●Тераси и скали;
●Ѕидарски работи;
●Плафонска плоча:
  •Ферт греди;
  • Блок монта;
  •Мрежа ;
  •Бетон.

●Комплет кровопокривачки работи
Фасада со пластифициран фаседекс / термофасада;
●Цокле со пластифициран фаседекс / термофасада;

●Хоризонтални и вертикални олуци со пластифициран лим;
●Тротоари околу објект;
●Влезна партија за објектот со бетон;

●Обработка на подови на тераси со секаков вид плочки ;
●Изведба на шахта за водомер;
●Поставување за водовод и одвод комплет;
●Внатрешно малтерисување  на ѕидови и плафони;

За повеќе информации контактирајте не на телефонскиот број:

📲072 210 812
📲078 364 705

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Бетонирање

Се продава од:

Stefan Sokolovski
Skopje, Ilinden
Потврден огласувач
078364705
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам