1 / 5
SE PRODAVA - POVOLNO: YAMAHA WR125X SUPERMOTO
2.500 €
01.07.2021 16:49

Битола / Битола

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

2009

Модел:

WR 125X

Километри:

25000

YAMAHA WR 125X
Proizvodstvo 2009 godina, registriran do 2022 godina
Pominati km: 29.666
Sostojaba odlichna
Kontakt tel. 070 349166

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
070349166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам