1 / 7
☆Изработка на ■Кровови ■Летниковци ■ Настрешници
11 €
23.11.2022 13:00

Скопје Центар / Скопје

■ Изградба на;
▪︎Кровови
▪︎Летниковци
▪︎Настрешници


●Рушење на стари кровови, и исфрлање на истите со сопствен превоз


■Секаков вид лимарски изведби;
▪︎Олуци               ▪︎Ветер лајсни
▪︎Опшивки         ▪︎Слемиња  
▪︎Ували               ▪︎Иксни
▪︎Снегобрани    ▪︎Окапници☆За подетални информации јавете се на дадениот телефонски број тука ⬇️⬇️⬇️

☆☆☆ 078 364 705 Стефан

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Се продава од:

SS Inzenering 2000
Потврден огласувач
078364705
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам