1 / 12
Opel Astra 1.7 CDTi,110ks,2010 god.
По Договор
Денес 09:42

Карпош / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Opel Astra 1.7 CDTi
81 kw/110 ks
2010 godina

*Astrata e vo odlicna sostojba
*Servisna kniska !!
*Garancij na KM !

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk
info@bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Opel Astra 1.7 CDTi,110ks,2010 god.

0 €

Opel Meriva 1.7 CDTI,2009 god.

3650 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам