1 / 2
PRAVOSMUKALKA USISIVAC USISUVAC LITIUM BATERIJA NOVO proveri
1.600 МКД
18.09.2022 20:12

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

SIMPEX BASIC CYCLONIC 2 in 1
MAL I MNOGU MOKJEN
HEPA FILTER
18 VOLTI BATERIJA , NAJNOVA GENERACIJA
DVE BRZINI

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Tehnika
Потврден огласувач
078252858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам