1 / 3
Se prodava BMW R nineT
12.900 €
01.07.2021 23:01

Скопје Центар / Скопје

Марка:

BMW

Вид:

Останато

Година:

2016

Модел:

R nineT

Prodavam BMW R nineT vo odlicna sostojba, redovno servisiran, garaziran so 3500km pominati.

Bez zameni.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077444774
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам