1 / 5
KUKA
68.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.01.2023 10:05

Битола / Битола

Број на соби:

6

Квадратура:

160 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Bosna 106

Vo odlicna sostojba .kukata e na dva dela na sve ulici izleguva Kujna dnevna kopatilo .dve detski edna spalma n vtoriot sprat i vizba letna kujna .dnevna i kopatilo vo dtugiot del mozi zamena za stan so doplata

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

IGOR
Потврден огласувач
075237509
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам