1 / 1
Fury Hunter 2.0 - Gaming Mouse
650 МКД
02.07.2021 11:39

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🟥Fury Hunter 2.0 - Gaming Mouse
_________________________________________
СТАНЕТЕ ЛОВЕЦ НА ВАШАТА БИТКА

✅Ефикасен гејмер е исто така искусен ловец, кој сам одлучува кога ќе го зададе последниот удар.
Паметен, упорен, брз и одлучувачки. Правилното глувче за игри секогаш треба да биде основна алатка во неговите раце.

✅Тоа е глувчето Fury Hunter 2.0, кое комбинира издржливост, прецизност и ергономија, зголемувајќи ја ефикасноста на гејмерот.

____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Мауси, Тастатури, Мауспади

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

SET KEYBOARD & MOUSE - KM170

699 МКД

Gaming Mouse Fury Battler

799 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам