1 / 2
Ekran za Laptop ASUS K53SD vo ekstra sostojba
1.500 МКД
29.11.2021 17:49

Гостивар / Гостивар

Se prodava Ekran za Laptop ASUS K53SD. Ispraven raboti bez nikakov problem, doagja komplet so drzhachi.

Prakjam po kargo.

Cena: 1500 denari

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

Се продава од:

joco
Потврден огласувач
076 611 972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам