1 / 7
Stan od 39m2 vo Blok 70
32.990 €
04.02.2023 18:13

Тетово / Тетово

Број на соби:

2

Квадратура:

39 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Blok 70

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo blok 70 vo Tetovo.
_______________
Stanot se naogja na kat 3 i ima 39m2.
Stanot vklucuva:
▪️ Otvoren prostor so dnevna soba
▪️ Zasebna trpezarija i kujna
▪️ Banja x 1
▪️ Balkon x 1
_______________
▪️ Lift ❌
_______________
Cena:
➧32.990€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам