1 / 5
Se iznajmuva objekt na ulica Femo Kulakov Negotino
1 €
02.07.2021 14:20

Неготино / Неготино

Квадратура:

280 m²

Греење:

Струја

Objektot e 280kvadrati so parking mesto 100kvadrati

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Alen
Потврден огласувач
070279881
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам