Се издава стан под Кирија
150 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.07.2021 15:02

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

46 m²

Греење:

Нема

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2016

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Emin Duraku 3

Се издава стан 46м2 полунаместен на 3 спрат без лифт во Чаир карши Џамијата станот има салон со кујна спална соба купатило и балкон цената на станот 150е месечно контакт телефон 076/316-914 и 075/454-120

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

kade
Потврден огласувач
071749769
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам