1 / 6
СУДСКИ ПРЕВОД НА COVID 19 PCR ТЕСТОВИ И МЕДИЦИНСКИ ПОТВРДИ
1 €
27.12.2021 18:45

Скопје Центар / Скопје

СУДСКИ ПРЕВОД НА ДОКУМЕНТИ ЗА МОЖНО ПАТУВАЊЕ ВО СТРАНСТВО 076 787 478
Судски превод за влез во Грција
Судски превод на Covid 19 PCR тестови
Судски превод на медицински потврди од матичен
Судски превод на дополнителна докуменација
СУДСКИ ПРЕВОД - АНГЛИСКИ ЈАЗИК

тел: 076 787 478 (достапен од 09:00 до 21:00 часот секој ден пон-нед)
меил: in.prevodi@gmail.com
работно време: 09:00 до 16:00 часот (пон-пет)
Преведувачко биро ИН ПРЕВОДИ Скопје
www.inprevodi.come.mk
https://www.facebook.com/in.prevodi/

НУДИМЕ СУДСКИ ПРЕВОДИ НА СИТЕ ЈАЗИЦИ, ПОГЛЕДНЕТЕ ПОДОЛУ

» ИТАЛИЈАНСКИ
» ФРАНЦУСКИ
» АЛБАНСКИ
» СРПСКИ
» ХРВАТСКИ
» РУСКИ
» БУГАРСКИ
» ТУРСКИ
» ГРЧКИ
» ГЕРМАНСКИ
» ДАНСКИ
» ХОЛАНДСКИ
» ШВЕДСКИ
» НОРВЕШКИ
» ШПАНСКИ
» СЛОВЕНЕЧКИ
» УНГАРСКИ
» РОМАНСКИ
» ЧЕШКИ
» СЛОВАЧКИ
» ПОЛСКИ

Преведувачко биро ИН ПРЕВОДИ е биро кое со преведувачка дејност професионално се бави цели десет години (од 2011 година). Главната канцеларија се наоѓа во центарот на Скопје на (адвокатска улица) ул. 1737 бр.32 Другите две канцеларии се наоѓаат во населба Кисела Вода.

#sudskiprevod #sudski-prevod #sudski-prevod-skopje

Категорија: Услуги, Сервисери / Агенциски услуги / Информативни Агенции

Се продава од: Претпријатие

Корисник Реклама5
Потврден огласувач
0000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам