1 / 2
СУДСКИ ПРЕВОД - ХРВАТСКИ ЈАЗИК
1 €
05.04.2023 09:32

Скопје Центар / Скопје

СУДСКИ ПРЕВОД НА ХРВАТСКИ ЈАЗИК
076 787 478

» Судски предмети (пресуди, жалби, тужби итн.)
» Сообраќајни легитимации
» Сертификати
» Договори
» Изјави и полномошна
» Свидетелства и дипломи
» Лични документи
» Потврди
» Уверенија

тел: 076 787 478 (достапен од 09:00 до 21:00 часот секој ден пон-нед)
меил: in.prevodi@gmail.com
работно време: 09:00 до 16:00 часот (пон-пет)
Преведувачко биро ИН ПРЕВОДИ Скопје
www.inprevodi.come.mk
https://www.facebook.com/in.prevodi/

НУДИМЕ СУДСКИ ПРЕВОДИ НА СИТЕ ЈАЗИЦИ, ПОГЛЕДНЕТЕ ПОДОЛУ

» АНГЛИСКИ
» ИТАЛИЈАНСКИ
» ФРАНЦУСКИ
» АЛБАНСКИ
» СРПСКИ
» РУСКИ
» БУГАРСКИ
» ТУРСКИ
» ГРЧКИ
» ГЕРМАНСКИ
» ДАНСКИ
» ХОЛАНДСКИ
» ШВЕДСКИ
» НОРВЕШКИ
» ШПАНСКИ
» СЛОВЕНЕЧКИ
» УНГАРСКИ
» РОМАНСКИ
» ЧЕШКИ
» СЛОВАЧКИ
» ПОЛСКИ

Цената зависи од обем на материјал, содржина на материјал и рок.

Преведувачко биро ИН ПРЕВОДИ е биро кое со преведувачка дејност професионално се бави цели десет години (од 2011 година). Главната канцеларија се наоѓа во центарот на Скопје на (адвокатска улица) ул. 1737 бр.32 Другите две канцеларии се наоѓаат во населба Кисела Вода.

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Преводи на текстови - Лектура

Се продава од: Претпријатие

Корисник Реклама5
Потврден огласувач
0000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам