1 / 1
NUK Блендер и готвач на пареа
4.500 МКД
12.10.2021 14:13

Битола / Битола

Комбиниран лонец со 4 операции на подготовка на бебешки кашички.Покрај готвење на пареа и блендирање на бебешката храна, овој лонец ви ја нуди и можноста на подгревање и одмрзнување на замрзната бебешка храна.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка детска храна

Се продава од:

Viktorija
Потврден огласувач
070565959
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам